Program dla małych i średnich firm – Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima aktualizacja do nowej wersji!
Aktualizacje systemów są bardzo ważne. Pamiętaj o tym!

60 tysięcy firm i biur rachunkowych pracuje na Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to polski system informatyczny klasy ERP produkowany przez firmę Comarch S.A. z Krakowa. Program jest przeznaczony dla małych i średnich firm z każdej branży. Optima to także system modułowy, który można dostosować do każdej działalności przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Optima to jeden z najlepszych systemów ERP dla firm z segmentu MŚP
Comarch ERP Optima – system dla firm i biur rachunkowych

Oprogramowanie (dawniej znane jako CDN Optima) wspomaga pracę ponad 60 000 Klientów. Oznacza to, że jest to jeden z najczęściej wybieranych systemów informatycznych do obsługi małych i średnich firm.

Comarch ERP Optima - System finansowo - księgowy dla małych i średnich firm.
Comarch ERP Optima to jeden z najpopularniejszych systemów klasy ERP w Polsce. Przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Comarch Optima – Funkcjonalność i nowoczesny interfejs.

Optima, która była kiedyś znana jako CDN Optima była systemem napisanym w języku Clarion. Jednak kilka lat temu program został przebudowany i napisany w nowoczesnym języku C#, co umożliwiło dynamiczny rozwój programu jak i aplikacji powiązanych z samą Optimą.

Pomijając ogromną funkcjonalność Optimy warto zwrócić uwagę na aspekty estetyczne. Program pozwala na dostosowanie kolorów środowiska:

System Comarch ERP Optima to nowoczesny interfejs.

Dodatkowo użytkownik ma możliwość zmiany wielkości czcionki co w przypadku pracy przy różnych rozdzielczościach ekranów ma istotne znaczenie:

Nowoczesny interfejs systemu Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima – system stacjonarny

Oprogramowanie może być instalowane „stacjonarnie” na infrastrukturze klienta. Oznacza to, że przesiębiorca nabywający licencje może ich używać na swoim serwerze, komputerze lub strukturze sieciowej firmy. Jest to bardzo wygodne dla firm, które mają możliwości infrastrukturalne do obsługi systemu. Przewagą takiego rozwiązania jest to, że przy małych instalacjach rolę serwera może pełnić zwykły komputer.

W przypadku wersji stacjonarnej klient kupuje tylko te moduły, z których dany użytkownik będzie korzystał. Gdy zachodzi potrzeba rozszerzenia instalacji nie ma żadnego problemu aby przypinać kolejne moduły. Taki sposób pracy jest bardzo wygodny, gdyż klient ma pewność, że aplikacja jest w pełni wykorzystywana przez pracowników firmy.

Comarch ERP Optima to system, który jest wdrożony u 60 000 klientów. Jest to jeden z najbardziej popularnych programów dla małych i średnich przedsiębiorców.

Comarch ERP Optima – system w chmurze na abonament

Oprogramowanie Optima jest też dostępne w modelu usługowym co oznacza, że klienci wykupują abonament na system i mają do niego dostęp przez internet. Taki sposób licencjonowania jest wygodny dla użytkowników, którzy cenią sobie swobodę działania i pragną mieć dostęp do danych w każdym miejscu na świecie.

Abonament jest także wygodną opcją dla firm, które nie chcą ponosić kosztów związanych z utrzymywaniem infrastruktury informatycznej.

Comarch ERP Optima to oprogramowanie, które pozwala klientom na swobodny dostęp do danych w każdym miejscu na świecie.

Wielu z 194 tysięcy klientów w chmurze pracuje na systemie Comarch ERP Optima.
Comarch ERP to 23 lata na rynku.

Oprogramowanie dla firm jako system modułowy.

Oprogramowanie jest wielomodułowe i klient sam wybiera obszary którymi jest zainteresowany. System obsługuje następujące zagadnienia (aby dowiedzieć się więcej proszę kliknąć w odpowiedni moduł):

Program do wystawiania faktur - Comarch ERP Optima
Program do fakturowania
Program magazynowy Comarch ERP Optima Handel
Program magazynowy
Program do pełnej księgowości i do książki przychodów i rozchodów.
Program do małej i pełnej księgowości.
Program kadrowy i płacowy - Comarch ERP Optima
Moduł do obsługi Kadr i Płac zintegrowany z systemem.

 

 

 

 

 

 

Program serwisowy jako część programu dla małych i średnich firm
Moduł serwisowy
System CRM - Comarch ERP Optima
Moduł i system do zarządzania relacjami z klientem.
Stwórzy swój własny sklep internetowy wraz z magazynem
Moduł do stworzenia własnego sklepu internetowego.

 

 

 

 

 

Narzędzia ułatwiające pracę biurom rachunkowym
Dedykowane rozwiązania dla biur rachunkowych
Business Intelligence - Raportowanie w systemie dla małych i średnich firm.
Program do tworzenia raportów i analiz – szybko i wygodnie

Zapraszam do zapoznania się z ulotką systemu Comarch ERP Optima dla firm.

Comarch ERP Optima dla firm - biuletyn informacyjny i ulotka

Zapraszam do zapoznania się z ulotką systemu Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych

Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych - Ulotka systemu
:

Comarch ERP Optima – Satysfakcja Klientów

Każdy może mówić, że jego produkt jest najlepszy. Słowa te jednak nabierają znaczenia dopiero wtedy, kiedy wypowiadają je ludzie pracujący na systemie i nie mający nic wspólnego z marketingiem producenta.

Stąd też Comarch przeprowadza regularne badania satysfakcji pośród swoich klientów, które pozwalają na realną ocenę systemu Comarch ERP Optima.

Satysfakcja klientów systemu Comarch ERP Optima jest bardzo wysoka
Użytkownicy systemu Comarch ERP Optima mają dobre zdanie o systemie.

Powyższa grafika przedstawia wartości kilku elementów które były mierzone wśród klientów, lecz jedna jest bardzo istotna. Aż 93% klientów pozytywnie ocenia niezawodność systemu Comarch ERP Optima.

Comarch Optima demo – każdy może przetestować.

Jeżeli sam opis programu nie jest dla klienta wystarczający (a tak powinno przecież być), to może wtedy pobrać wersję trial i ją przetestować. Demo Optima pozwala na pracę na wszystkich modułach przez 60 dni. W tym czasie użytkownicy mogą nawet próbnie „wdrożyć” aplikację i po wykupieniu licencji kontynuować pracę na aktualnej bazie danych. Demo Comarch Optima można znaleźć tutaj.

Cennik modułów jest publiczny i zachęcam do zapoznania się z odpowiednimi wersjami (dla firm, dla biur rachunkowych i dla podmiotów powiązanych).