Zmiana cen Optimy od 1 października – zobacz cennik!

Zmiana cen Optimy od 1 października – zobacz cennik!

Od 1 października zmiana cen Optimy!

Tak, tak…zmiana cen Optimy musiała kiedyś nadejść i chciałbym wszystkich poinformować, że będzie to miało miejsce już 1 października 2017 roku. Ceny idą w górę, więc warto się zapoznać z nimi już teraz.

Zmiana cen optimy już od 1 października.
Zmiana cen optimy. Zapoznaj się z nowymi cennikami.

 

Oczywiście wiem, że rosnące ceny nigdy nie budzą entuzjazmu, lecz proszę spojrzeć na to z innej strony. Comarch chce być liderem w zakresie systemów ERP (jest na dobrej drodze, co pokazuje ten artykuł). To wymaga dużych nakładów na badanie i rozwój, zatrudnianie najlepszych programistów, konsultantów i specjalistów. To ciągłe śledzenie zmian prawnych, trendów rynkowych i badanie potrzeb klientów. To musi się wiązać z rosnącymi kosztami – na to nie ma siły. Dlatego wręcz naturalne jest, że w pewnym momencie ceny się zmienią.

Napiszę jeszcze na przekór niezadowolonym: osobiście uważam, że jakość „Optimki” jest tak duża, że moduły mogłyby mieć jeszcze wyższą cenę (zresztą nieraz spotkałem się także z taką opinią klientów).

Cieszy mnie to, że w tym przypadku Comarch nie idzie na skróty i nie poświęca rozwoju kosztem niższej ceny. Byłem, jestem i będę wyznawcą idei, że jakość, wiedza, know-how powinny kosztować. Mówiąc wręcz „podwórkowo”: coś za coś.

Tak czy inaczej zachęcam do zapoznania się z nowymi cennikami:

 

Dla firm:

Cennik Comarch Optima od 01.10.2017 - dla firm
:

 

Dla biur rachunkowych:

Cennik Comarch Optima od 01.10.2017 - dla biur rachunkowych