Videoblog – moja nowa forma pisania

Videoblog – moja nowa forma pisania

Videoblog – nowy sposób na komunikację z Wami

 

Wszystkie filmiki będę publikował na swoim kanale YouTube – dkatv

Kolejny raz muszę się przed Wami pokajać i uderzyć w pierś. Przez brak czasu nie jestem w stanie na bieżąco prowadzić tego bloga i strony. Obowiązki w pracy i w domu nie pozwalają mi na aktywne pisanie.

Po ukończeniu studiów Executive MBA dałem sobie rok wolnego od uczelni. Jednak wracam do nauki i już w tym miesiącu rozpocząłem kolejne studia podyplomowe: Menadżer e-commerce i social media na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Dużo się dzieje, a czasu wcale nie przybywa. Moja doba ma dalej 24 godziny, a planów mam całkiem sporo. Mogę się też skromnie podzielić informacją, że portal aplikuj.pl ogłosił konkurs i zostałem nominowany do nagrody Absolwent XXI wieku https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/103/daniel-kaczmarczyk

Także nie odpoczywam i się nie lenie. Jednak chcę mieć styczność z „blogowaniem” i dlatego postanowiłem założyć videoblog, na którym mógłbym swobodnie opowiadać o tym co dotyczy mnie i rzeczy które się dzieją wokół nas.

Poniżej przedstawiam Wam pierwszy odcinek. Przypuszczam, że nowe filmiki będę wrzucał raz na miesiąc. Także zapraszam do subskrybowania mojego kanału 🙂 Pozdrawiam Was gorąco!