Sprzedaż internetowa – Comarch ERP Optima

Sprzedaż internetowa - Comarch ERP Optima
Sprzedaż w internecie dzięki platformie e-Sklep i Comarch ERP Optima

Sprzedaż internetowa

Sprzedaż internetowa to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na zwiększenie zysków swojej firmy. Przedsiębiorstwa, które decydują się na kanał sprzedażowy e-commerce mają zdecydowanie większe możliwości dotarcia do klienta.

Comarch ERP Optima jest połączony z platformą Comarch e-Sklep dzięki czemu uruchomienie własnego sklepu internetowego jest szybkie, proste i wygodne. Platforma pozwala na pełną synchronizację i obsługę zamówień, informacji o klientach i danych do faktury.

Dodatkowo synchronizacja obejmuje także informacje o rabatach, zestawach promocyjnych i stanach magazynowych.

Comarch ERP e-Sklep to tak naprawdę „nakładka” na system Optima, ponieważ większość informacji pochodzi właśnie z systemu ERP. Dzięki temu obsługa zamówień jest szybsza i bezproblemowa.

Do obsługi sklepu internetowego potrzebny jest moduł Handel. Użytkownik może nabyć rozszerzoną wersję sklepu (Enterprise) i program magazynowy Handel Plus. Pozwoli to na prowadzenie kilku sklepów z jednej bazy danych i zarządzanie atrybutami w asortymencie (np: kolor, rozmiar). Wersja enterprise pozwala także na wielojęzykowość i wielowalutowość.

Sprzedaż internetowa – wersja demo:

System i moduł można przetestować za darmo przez 60 dni. Podstawowa wersja programu po pobraniu zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank. Aby uruchomić pozostałe moduły należy wejść w konfigurację i wyłączyć tryb uproszczony.

Zachęcam do przetestowania programu Comarch ERP Optima tutaj (klikając na baner):

Bezpłatne demo Comarch ERP Optima
Pobierz demo Comarch ERP Optima na 60 dni!

Jeżeli chcesz przetestować sprzedaż internetową to zapraszam na stronę https://www.comarch-cloud.pl/produkt/comarch-erp-esklep