Społeczność Comarch ERP – pomysły, opinie i porady

Społeczność Comarch ERP – miejsce dla klientów i partnerów.

Klienci cenią sobie produkty dobrej jakości i wsparcie posprzedażowe. Dlatego istotne jest aby producent zapewniał różne formy pomocy. Może to być hotline, gwarancja, darmowe aktualizacje itd.

Społeczność Comarch ERP - miejsce do dyskusji dla klientów, partnerów i pracowników Comarch
Społeczność Comarch ERP to miejsce wymiany poglądów i pomysłów. Miejsce dla klientów, partnerów i pracowników Comarch.

W przypadku systemu Comarch ERP Optima klient po zakupie otrzymuje roczne wsparcie gwarancyjne. Oczywiście lokalny partner także może świadczyć dodatkowe usługi szkoleniowe lub wdrożeniowe. Jednak zdarza się, że to nie wystarcza i klienci szukają pomocy w internecie. Tutaj pomocne mogłyby się okazać fora i portale społecznościowe. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom producent systemu Optima uruchomił jakiś czas temu Społeczność Comarch ERP. 

Społeczność Comarch ERP to miejsce, w którym wszyscy klienci (z systemem ERP na gwarancji lub bez) mogą zadawać pytania, zgłaszać pomysły i komunikować się bezpośrednio z pracownikami Comarch. To także okazja dla partnerów, aby mogli wymieniać swoje doświadczenia i pomagać innym w zakresie wdrożenia lub obsługi programu.

Społeczność, oprócz platformy webowej, doczekała się także aplikacji mobilnej dla systemów iOS i Android. Dzięki temu udzielanie się na społeczności stało się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Jeżeli jesteś klientem lub partnerem Comarch to zapraszam do społeczności!