Program magazynowy – Comarch Optima, wszystko czego potrzebuje Twoja firma

Program magazynowy - Comarch ERP Optima
Program magazynowy – Comarch ERP Optima

Program magazynowy – Comarch ERP Optima

Firma, która ma większe potrzeby w zakresie prowadzenia sprzedaży powinna nabyć program magazynowy Optima – moduł Handel. Jest to aplikacja, która zapewni obsługę przedsiębiorstwa w zakresie prowadzania gospodarki magazynowej i fakturowania ( program do magazynu posiada także pełną funkcjonalność modułu Faktur). Comarch ERP Optima Handel pozwala na wystawianie dokumentów magazynowych takich jak:

• Wydania i Przyjęcia Zewnętrzne,
• Przyjęcia i Rozchody Wewnętrzne,
• Przesunięcia Międzymagazynowe,
• Zamówienia i Rezerwacje
• Dokumenty Tax Free
• Arkusze Inwentaryzacyjne

Handel pozwala użytkownikowi na prowadzanie wielu magazynów w tym samym czasie i wybór ewidencji rozchodu zapasów (FIFO – First in, first out; LIFO – Las in, first out; AVCO – Average Cost).

program magazynowy optima pozwala na sprzedaż dedykowaną dla klientów
Sprzedaż dedykowana dla konkretnego kontrahenta

Handel pozwala także na szybki dostęp do okna „sprzedaż dedykowana”, które pozwala na szybki podgląd dokumentów sprzedażowych i limitu kredytowego konkretnego kontrahenta. Dodatkowo żółte okienko pozwala na ustawianie informacji, które mają się automatycznie wyświetlacz przy każdym kontrahencie.

Program magazynowy posiada także możliwość obsługi prostej produkcji ( w systemie jest to funkcjonalność kompletacji). Dla ułatwienia działań pracowników możemy zintegrować oprogramowanie z kolektorami danych, czytnikami kodów kreskowych i drukarkami etykiet.

Handel Plus

Comarch ERP Optima Handel występuje także w wersji rozszerzonej Plus. Moduł w tej wersji pozwala użytkownikowi wskazać z której dostawy lub którą sztukę o określonych cechach chce w danym momencie wydać z magazynu. Dodatkowo pracownik może wystawić fakturę zakupu, sprzedaży i paragon na towary, które pochodzą z różnych magazynów.

Handel to jeden z najbardziej popularnych modułów systemu Optima. Za ten stan rzeczy odpowiadają ciekawe funkcjonalności i wyróżniki, takie jak: brak limitu magazynów, płynność wystawiana dokumentów wraz z korektami, obrót opakowaniami kaucjonowanym i tworzenie deklaracji Intrastat.

Moduł handel współpracuje także z aplikacją mobilną Comarch ERP Mobile Sprzedaż co powoduje, że jest to kompleksowy program sprzedażowo – magazynowy, który zaspokaja potrzeby większości klientów na polskim rynku.

System i moduł można przetestować za darmo przez 60 dni. Podstawowa wersja programu po pobraniu zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank. Aby uruchomić pozostałe moduły należy wejść w konfigurację i wyłączyć tryb uproszczony.

Zachęcam do przetestowania programu magazynowego tutaj (klikając na baner):

Bezpłatne demo Comarch ERP Optima
Pobierz demo Comarch ERP Optima na 60 dni!