Program do serwisu – Comarch ERP Optima

Program do serwisu - Comarch ERP Optima
Program do obsługi serwisu w systemie Comarch ERP Optima pozwala na kompleksową obsługę zleceń serwisowych.

Program do obsługi serwisu – Comarch ERP Optima

Program do serwisu jest jednym z modułów w Comarch ERP Optima. Obszar ten jest dedykowany dla wszystkich firm, które w swojej działalności wykorzystują obsługę serwisową.

Moduł pozwala na tworzenie harmonogramu i zadań dla danego zgłoszenia. System tworzy historię danego zlecenia wraz z czasem jego trwania.

Serwis ma możliwość pobierania części z magazynu ( na naprawę serwisową) i współpracuje z modułem Comarch ERP Optima Handel. Dzięki temu użytkownik może automatycznie wystawić fakturę za wykonane czynności serwisowe.

Ciekawą funkcjonalnością Serwisu jest ustalanie wzorców zleceń cyklicznych. Przy powtarzających się czynnościach użytkownik może korzystać ze wzorca, który powiela pewne procesy. Jest to przydatne szczególnie dla przeglądów technicznych.

Comarch ERP Optima ma dostęp do terminarza (który występuje w Comarch ERP Optima) w którym odnotowywane są wszystkie czynności serwisowe.

Program do serwisu – wersja demo:

Program do serwisu można przetestować za darmo przez 60 dni. Podstawowa wersja programu po pobraniu zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank. Aby uruchomić pozostałe moduły należy wejść w konfigurację i wyłączyć tryb uproszczony.

Zachęcam do przetestowania programu serwisowego tutaj (klikając na baner):

Bezpłatne demo Comarch ERP Optima
Pobierz demo Comarch ERP Optima na 60 dni!