Program do faktur – Comarch ERP Optima

Program do faktur – Comarch ERP Optima

Program do faktur - Comarch ERP Optima Faktury
Program do faktury – Comarch ERP Optima

Program do faktur to jeden z najprostszych modułów w systemie Comarch ERP Optima. Program umożliwia wystawianie następujących dokumentów: faktury sprzedaży (dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych), faktury zakupu, faktury pro forma i zaliczkowe, paragony, faktury RR, faktury wewnętrzne sprzedaży i zakupu, faktury korygujące i faktury VAT marża,

Aplikacja pozwala na wystawianie dokumentów w obcej walucie. Dzięki tej opcji użytkownik ma podgląd do wartości poszczególnej pozycji dokumentu jak i całości kwoty. Optima oferuje także zarządzanie sposobami rabatowania.

Comarch ERP Optima pozwala także na prowadzenie sprzedaży dedykowanej. Jest to miejsce, w którym zgromadzono kluczowe dane na temat danego kontrahenta. Ma to na celu ułatwienie obsługi klienta i przyspieszenie procesu sprzedaży. W oknie sprzedaży dedykowanej klient może otrzymać informacje o warunkach płatności, zadłużeniach i wpłaconych zaliczkach.

Program do faktur powinien być intuicyjny i czytelny dla użytkownika. Optima ma przejrzysty interfejs, który można dostosowywać do swoich potrzeb (zmieniać skórki, wielkość czcionki, przestawiać kolumny i informacje wyświetlane na ekranie).

System i moduł można przetestować za darmo przez 60 dni. Podstawowa wersja programu po pobraniu zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank. Aby uruchomić pozostałe moduły należy wejść w konfigurację i wyłączyć tryb uproszczony.

Zachęcam do przetestowania programu do faktur tutaj (klikając na baner):

Bezpłatne demo Comarch ERP Optima
Pobierz demo Comarch ERP Optima na 60 dni!