Z Comarch do Senetic –  Partner Microsoft – czyli co w trawie piszczy?

Z Comarch do Senetic – Partner Microsoft – czyli co w trawie piszczy?

Wylądowałem w Senetic – Partner Microsoft numer 1 w Polsce!

Partner Microsoft - Office 365

 

 

 

 

 

 

Długo nie pisałem na moim blogu, ale to dlatego, że działo się troszkę w moim zawodowym życiu. Po pierwsze – ukończyłem studia Executive Master of Business Administration (EMBA) na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Ciągła gonitwa, zarwane weekendy i nauka w końcu przyniosły szczęśliwy finał! Spełniłem swoje kolejne marzenie i dałem „check’a” na mojej „bucket list”.

Po drugie – zmieniłem pracę…No cóż, po pięciu latach w Comarch wybrałem inne wyzwania. 1 grudnia 2017 zacząłem przygodę w firmie Senetic – Partner Microsoft numer 1 w Polsce. Objąłem stanowisko Dyrektora Sprzedaży rozwiązań chmurowych i…jestem bardzo zadowolony (pomimo, że pracy jest tyyyylllleeeeee)

Nigdy nie byłem jakimś fanem rozwiązań Microsoft (jestem Apple’owcem) – tutaj muszę być z Wami szczery. Jednak, gdy człowiek zaczyna przygodę z Azure lub Office 365 to zmienia się całkowicie obraz firmy z Redmond.

OK wspomniane rozwiązania nie są „sexy” ale dają niesamowite możliwości przeniesienia problemów infrastrukturalnych na kogoś innego (czytaj Microsoft 🙂 ). Z pewnością wrócę tutaj i opiszę kilka fajnych rozwiązań azure’owych, gdyż obecnie jest to platforma numer 1 na świecie (konkurencyjne jest tylko Amazon’owe AWS) jeżeli chodzi o porządny deployment rozwiązań w chmurze.

Odwiedzajcie blog bo powolutku na niego wracam 🙂

Daniel.