Partner Comarch – zostań jednym z nich i sprzedawaj program Optima!

Partner Comarch – zostań jednym z nich i sprzedawaj program Optima!

Partner Comarch – dołącz do sieci!

Na swoim blogu często piszę o programie Comarch ERP Optima, lecz nie wspomniałem o jednej istotnej rzeczy. Sprzedaż i wdrożenia tego systemu odbywają się dzięki największej sieci partnerskiej w Polsce. Tak, to partner Comarch jest źródłem sukcesu Comarch ERP.

Partner Comarch sprzedaje, szkoli i wdraża system Comarch ERP Optima
Zostań partnerem Comarch i pozyskuj nowych klientów!

Comarch jest producentem oprogramowania, ale Comarch Optima trafia do klienta docelowego dzięki zaangażowaniu partnerów. To Oni są fundamentem całej machiny i to dzięki Nim klienci są zadowoleni.

Jeżeli prowadzisz swoją firmę na południu Polski, interesuje Cię wdrażanie nowoczesnych systemów informatycznych i brakuje Ci dobrego produktu w swoim portfolio, to zapraszam do kontaktu ze mną! Chętnie się spotkam i porozmawiam o szczegółach.

Kontakt do mnie znajdziesz na tej stronie.

Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem z obecnym partnerem to zapraszam na mapę sprzedaży, gdzie znajdziecie naszych autoryzowanych partnerów. Są to firmy, które specjalizują się w systemach Comarch i są na bieżąco z ofertą, która przy dynamicznym rozwoju IT wymaga ciągłego kształcenia i szkolenia.

Jaka jest procedura zostania partnerem Comarch?

Aby zostać partnerem Comarch i oferować klientom między innymi system Comarch ERP Optima, zainteresowana firma musi przejść pozytywną weryfikację i proces szkoleniowy. Po tych podstawowych krokach zostaje podpisana umowa i partner zaczyna aktywnie działać na rynku.

Każda firma partnerska ma do dyspozycji dedykowanego opiekuna, który pełni rolę doradcy i konsultanta. Dodatkowo otrzymuje dostęp do odpowiednich systemów wewnętrznych, które obejmują materiały szkoleniowe i marketingowe. Każdy partner ma dostęp do infolinii partnerskiej, dzięki czemu pierwsze wdrożenie nie będzie takie „bolesne”

Zapraszam do kontaktu!

 

Summary
Partnerstwo Comarch
Service Type
Partnerstwo Comarch
Area
Wdrażanie systemów ERP (Comarch ERP Optima, Comarch ERP 4.0)
Description
Jeżeli jesteś z południa Polski i interesuje Cię tematyka ERP, usprawniania procesów w firmach i wdrażanie nowoczesnych technologii to zapraszam do kontaktu!