Cześć! Dzięki za każdą sekundę, którą spędzasz na mojej stronie. Jeżeli tu trafiłeś to pewnie chciałbyś sie dowiedzieć kim jestem. Mam na imię Daniel i od 5 lat pracuje w firmie Comarch jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów. Pomagam firmom podejmować ważne decyzje dotyczące wdrożenia systemu, który przez kolejne lata będzie nadzorował i odzwierciedlał ważne procesy biznesowe.

Oprócz sprzedaży dużo czasu poświęcam na poznawanie nowych tajników marketingu internetowego. Internet to źródło wiedzy, ale jest tez skutecznym narzędziem do reklamowania swoich usług i produktów.

Wszystko zaczęło się od sportu, a dokładnie dyscypliny - skok w dal. Dzięki osiągnięciom w tej dziedzinie otrzymałem sportowe stypendium na Uniwersytecie Stanowym Iowa (Iowa State University).

Daniel Kaczmarczyk - Mistrzostwa NCAA

W USA spędziłem 7 lat i był to okres, który nauczył mnie samodzielności, wytrwałości i szerokiego spojrzenia na otaczający nas świat.

Daniel Kaczmarczyk - Iowa State University

Od "graduation" staram się spełniać swoje marzenia i być najlepszym w tym co robię!

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować to wypełnij formularz na tej stronie 

Wykształcenie

W 2006 roku ukończyłem Studia na Iowa State University w USA, w 2012 skończyłem studia podyplomowe Zarządzanie Sprzedażą na Wyższej Szkole Bankowej, w 2015 ukończyłem studia podyplomowe Marketing Internetowy. W 2017 roku ukończyłem Executive MBA na Wyższej Szkole Biznesu (we współpracy z The Open University of Switzerland)

Kontakt
Jeżeli masz pytania z zakresu e-marketingu, sprzedaży lub Comarch ERP Optima to:

Przejdź do strony z formularzem 🙂