Comarch ERP w chmurze wygrywa Best in Cloud 2017!

Comarch ERP w chmurze wygrywa Best in Cloud 2017!

ERP w chmurze – Computerworld docenia Comarch!

Trend przechodzenia do chmury jest bardzo widoczny i odczuwalny. Wielu producentów oprogramowania wybiera ten sposób licencjonowania, gdyż klienci stopniowo przekonują się do ERP w chmurze.

Z jednej strony doceniają bezpieczeństwo danych, a z drugiej małą barierę wejścia (kosztowego) w porównaniu do wersji pudełkowej. Koszty są przewidywalne, a to ułatwia budżetowanie w firmie. W przypadku wersji stacjonarnej nie zawsze jesteśmy w stanie określić wszystkie środki jakie będziemy potrzebować na wdrożenie systemu.

Comarch ERP w chmurze - prosty sposób na nabycie oprogramowania dla firm.
Produkty Comarch ERP w chmurze wygrały w konkursie Best in Cloud 2017 w kategorii „Najlepszy produkt ERP”

Im produkt popularniejszy, tym większą uwagę przyciąga, dlatego też magazyn Computerworld zorganizował konkurs pod tytułem Best in Cloud 2017, który ma na celu wyróżnienie najciekawszych produktów dostępnych w wersji chmurowej. Na stronie Computerworld możemy przeczytać, że do konkursu zgłosiło się 25 firm, które zaproponowały 29 rozwiązań, w 8 kategoriach.

Osobiście cieszy mnie fakt, że Comarch zwyciężył w kategorii „Najlepszy produkt ERP”. Zachęcam do poczytania o systemie Comarch Optima, która jest częścią oferty Comarch ERP w chmurze. Artykuł na ten temat znajdziecie tutaj