Comarch Partnerstwo 2017 – już w tym tygodniu!

Comarch Partnerstwo 2017 – już w tym tygodniu!

Już w tym tygodniu Comarch Partnerstwo 2017!

Tak, tak zbliża się Comarch Partnerstwo 2017. Jest to spotkanie partnerów, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o produkty Comarch ERP.

Comarch Partnerstwo 2017 w Łodzi
Comarch Partnerstwo 2017 w Łodzi odbędzie się w dniach 12-14 października.

Byłem już na wielu partnerstwach ( jako partner i pracownik Comarch) i mogę spokojnie stwierdzić, że jest to jedyne miejsce, w którym partnerzy mogą zapoznać się z kierunkiem jaki obiera firma Comarch w zakresie systemów ERP. To ciekawe panele, prezentacje produktowe i…wyjątkowa atmosfera przy dobrej zabawie (serio!).

Dodatkowo, będę miał przyjemność poprowadzenia wraz z kolegą Andrzejem (administratorem strony www.optima-poznan.pl) prezentację na temat e-marketingu. Większość naszej prezentacji poświęcimy na zagadnienia związane z SEO. Jeżeli jesteś partnerem i czytasz ten blog, to zapraszam Cię już 13.10 o godzinie 15.00 🙂

Jednak jest jedna rzecz, która ekscytuje mnie wyjątkowo w tym roku! Jest to fakt, że będę miał przyjemność poprowadzenia konferencji jako „host”. To wyzwanie i zaszczyt, ale wierzę, że będę się dobrze bawił!

Agenda Comarch Partnerstwo 2017 jest dostępna na oficjalnej stronie konferencji

Summary
Event
Comarch Partnerstwo 2017
Location
DoubleTree by Hilton Łódź , Łąkowa 29,Łódź,-90-554
Starting on
12 Październik 2017
Ending on
14 Październik 2017
Description
Comarch Partnerstwo 2017 to wyjątkowa konferencja dla partnerów firmy Comarch. To jedyna okazja na zapoznanie się z nowościami jakie Comarch przygotowuje w zakresie ERP. To także ciekawe panele dyskusyjne i prezentacje produktowe. Jeżeli chcesz rozwijać biznes z Comarch, to nie powinno Cię tam zabraknąć.