Comarch Optima gwarancja – co daje?

Comarch Optima gwarancja

Gwarancja, aktualizacja, upgrade, asysta…co to jest?

Często klienci systemów ERP pytają producenta o aktualizację, asystę lub upgrade. Producent w zależności od swojej polityki firmowej dostarcza klientom „nowości”w różnym zakresie. Comarch Optima gwarancja to właśnie taka usługa, która daje oprócz nowości poczucie stabilności.

Comarch Optima gwarancja na aktualizacje. To także pomoc telefoniczna i mailowa.
Comarch ERP Optima oferuje roczną gwarancję z możliwością przedłużenia.

Posiadacze systemu Comarch ERP Optima wraz z zakupem oprogramowania otrzymują rok gwarancji (pełne 12 miesięcy). Gwarancja w systemie Optima to szereg korzyści:

Comarch Optima gwarancja to aktualizacje i wsparcie przez telefon.
Gwarancja na system Comarch Optima daje dostęp do infolinii od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -18!

Prawo (przez okres trwania gwarancji) do wszystkich nowych wersji i aktualizacji systemu. W przeciągu roku Comarch ERP Optima „otrzymuje” aktualizacje związane z wprowadzeniem nowych funkcjonalności jak i dostosowaniem modułów do zmieniających się przepisów.

√ Prawo do korzystania z infolinii Comarch (bez ograniczeń) od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -18 i w soboty od 9 do 14 

√ Prawo do pomocy mailowej w ramach systemu obsługi zgłoszeń (SOZ)

√ Dostęp do indywidualnych stron klienta, gdzie użytkownik może znaleźć instrukcje, podręczniki i video szkolenia z zakresu programu i nowości w systemie

√ Możliwość migracji do „wyższego” systemu z rabatem.

W przypadku systemu Comarch ERP Optima przedłużenie gwarancji na kolejny rok to koszt 20% wartości oprogramowania (pod warunkiem, że klient przedłuża gwarancję w miesiącu wygaśnięcia).

Gwarancja na system daje użytkownikowi spokój ducha, gdyż dzięki nowym wersjom klient nie musi się martwić o to czy system jest zgodny z przepisami.

Każdy aktualny klient systemu może powrócić do najnowszej wersji i wykupić gwarancję nawet po kilku latach. Całkowity koszt wyniesie 40% wartości instalacji. Dlatego w przypadku ważnej zmiany warto się zastanowić czy nie lepiej ponieść jednorazowy koszt i wrócić na ścieżkę aktualnego oprogramowania.

Jeżeli chcesz przetestować system pobierz demo Comarch ERP Optima poniżej:

Demo Comarch ERP Optima - testuj przez 60 dni bez zobowiązań. Następnie kup system i pracuj na wprowadzonych danych!
Pobierz demo Comarch ERP Optima na 60 dni! Po zakupie licencji kontynuuj pracę na wprowadzonych danych!

Demo Comarch ERP Optima jest wersją, która daje użytkownikowi możliwość przetestowania wszystkich modułów. Po 60 dniach system przejdzie w tryb tylko do odczytu, jednak po zakupie licencji użytkownik może kontynuować pracę na tych samych danych bez konieczności reinstalacji systemu.