Comarch Optima Demo – Pełna wersja przez 60 dni!

Pobierz demo Comarch Optima i testuj!

Comarch optima demo to jedna z możliwości obejrzenia systemu w całej okazałości. Trial pozwala na pracę przez 60 dni na wszystkich modułach. Wystarczy pobrać plik, uruchomić instalator i wprowadzić dane swojej firmy. Należy pamiętać, że pełna wersja zawiera także bazę danych Microsoft SQL express, która powinna spokojnie wystarczyć na potrzeby startującego podmiotu.

Demo comarch optima - pełna wersja systemu
Pobierz demo systemu Comarch ERP Optima i testuj przez 60 dni za darmo!

Wraz z programem można także uruchomić moduły, które tworzą osobne ikony na pulpicie. Jest to moduł Biuro Rachunkowe (służące do wykonywania seryjnych operacji na bazach danych klientów), Comarch ERP BI (zaawansowane raporty) i iBard24, który back’upuje bazę danych systemu.

Po 60 dniach system wejdzie w stan „do podglądu”. Oznacza to, że nie można dodawać dokumentów i ich edytować. Jednak zawsze można zakupić licencje i działać na wprowadzonych danych. Jest to bardzo wygodne dla osób wykorzystujących wersję demo do celów „produkcyjnych”.

Jeżeli użytkownik nie jest zdecydowany na zakup oprogramowania w wersji stacjonarnej, lecz preferuje wersję programu w chmurze, może wyeksportować bazę danych i przesłać ją do Comarch aby kontynuować pracę na wprowadzonych już danych.

Comarch Optima demo pobierzesz poniżej:

Kliknij w baner i przejdź do strony z której pobierzesz wersję demo systemu.

Comarch Optima Demo. Pobierz i testuj przez 60 dni.
Pobierz Comarch Optima demo na 60 dni!

Najnowsza wersja programu to Comarch ERP Optima 2018.8.1 która wyszła 30.08.2018.

Pobierz demo, daj sobie 60 dni i zdecyduj czy system Comarch Optima jest dla Ciebie. Jeżeli zdecydujesz się na uruchomienie pełnej, komercyjnej wersji, wystarczy, że wprowadzisz numer licencji, a program się odblokuje. W ten sposób otrzymujesz licencję dożywotnią!

Uruchomienie pełnej wersji:

Często użytkownicy zgłaszają, że system demo jest ograniczony i można go uruchomić tylko dla modułów Faktury i Kasa/Bank. Jest to tak zwana wersja uproszczona programu i można ją bardzo łatwo wyłączyć.

Aby to uczynić należy przejść do zakładki „Konfiguracja” i wybrać program. Następnie wybieramy pozycje „Użytkowe” i klikamy w ikonkę „Operatorzy. W sekcji „Operator używa modułów” odznaczamy kwadracik przy pozycji „Wersja uproszczona programu”. W ten sposób demo odblokowuje pozostałe moduły.

Comarch Optima demo wersja uproszczona
Wersja uproszczona programu pozwala na pracę w modułach Faktury i Kasa/Bank.

Część modułów możemy także wyłączyć przy samym logowaniu do programu. Wystarczy wybrać zakładkę moduły i odznaczyć te pozycje, które nie są nam potrzebne. Przy każdym logowaniu można wybrać dodatkowe moduły, na których chcemy pracować. Podczas testowania Optimy polecam włączenie wszystkich modułów, aby zobaczyć jak wygląda integracja systemu.

Comarch Optima demo logowanie i wybieranie modułów
Wersję demo online możemy testować tylko wersję Plus, gdyż takie są w standardzie.

W przypadku pytań dotyczących funkcjonalności demo proszę o kontakt.

Pobierz wersję demo systemu Comarch ERP Optima i sprawdź czy polubisz jeden z najbardziej popularnych programów ERP w Polsce!

Pobierz Comarch Optima demo tutaj

Pamiętaj, że demo nic nie kosztuje, nie trzeba dzwonić lub pisać aby zrezygnować. Nie trzeba nic robić. Jednak jeżeli się zdecydujesz, to można kontynuować na wprowadzonych już danych!

 

Comarch ERP Optima - System dla firm i biur rachunkowych
product image
1star1star1star1star1star
5 based on 7 votes
Comarch
Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima
Comarch Optima Demo
od 149 złotych za pakiet Start Mikrofirma
PLN 0
Od ręki
Available in Stock