Comarch Optima cennik dla firm i cennik dla biur rachunkowych.

Comarch Optima cennik

Funkcjonalność systemu jest kluczowa i to ona powinna być głównym argumentem w przy wyborze oprogramowania. Jednak trzeba zestawić funkcjonalność z ceną i sprawdzić czy cennik odzwierciedla możliwości systemu ERP. Warto przecież zapłacić więcej za jakość, jednak należy być do tego całkowicie przekonanym. Zakup ERP to nic innego jako inwestycja, która ma się zwrócić w jak najszybszym czasie. Dlatego kalkulacja kosztów jest bardzo istotna.

Cennik Comarch Optima - ceny systemu dla firm i biur rachunkowych
Cennik Comarch Optima obejmuje obecnie trzy wersje systemu: dla firm, biur rachunkowych i podmiotów powiązanych.

Poniżej znajdziecie Państwo cennik Comarch Optima w wersji dla firm, biur rachunkowych i podmiotów powiązanych. Opłaty są liczone za moduł (czyli za pracę na danym module w danym czasie).

Np: Jeżeli w firmie magazyn będą obsługiwały dwie osoby w tym samym momencie należy zakupić dwa moduły Handel i Kasa/Bank. Jeżeli druga osoba będzie się logować w innym czasie, wtedy jedna licencja Handel i Kasa/Bank będzie w zupełności wystarczać.

 

Cennik Comarch ERP Optima

Cennik Comarch Optima dla firm:

W poniższym cenniku podane są ceny dla instalacji stacjonarnej (licencja dożywotnia) jak i wersji abonamentowej (ASP). Dodatkowo można tam znaleźć ceny pakietów startowych dla firm, które chcą rozpocząć pracę z systemem.

 

Cennik Comarch ERP Optima dla firm. Aktualny 2017

 

Cennik Comarch Optima dla biur rachunkowych:

Comarch Optima cennik dla biur rachunkowych także zawiera dwa rodzaje instalacji: stacjonarną i w chmurze (abonament miesięczny). Wersja stacjonarna jest dożywotnia i instalowana na komputerze lub serwerze klienta. Optima w chmurze pozwala na dostęp poprzez przeglądarkę internetową. W cenniku wersja stacjonarna jest po lewej stronie, wersja ASP po prawej stronie:

 

Cennik Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych. Aktualny 2017 rok

 

Cennik Comarch Optima dla podmiotów powiązanych (tzw wersja PP):

Firmy, które są ze sobą powiązane (w sposób zgodny z regulaminem podmiotów powiązanych) mają możliwość zakupu licencji w wersji PP. Pozwala to na pracę 5 podmiotów na jednym zestawie licencji.

 

Cennik podmioty powiązane - Comarch ERP Optima

Dużą zaletą systemu Comarch ERP Optima przejrzysty i czytelny sposób licencjonowania. Dlatego też każdy może samodzielnie wyliczyć wartość potencjalnej instalacji (mając do dyspozycji powyższe cenniki). Cena modułu to cena dostępowa dla jednego użytkownika. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu. Pomogę w ewentualnej wycenie systemu.

Demo:

Comarch Optima demo działa przez 60 dni. Po tym czasie każdy może zakupić licencje i działać na wprowadzonych już danych.

Bezpłatne demo Comarch ERP Optima - testuj oprogramowanie przez 60 dni.
Pobierz Comarch Optima demo na 60 dni!
Summary
Aggregate Rating
5 based on 1 votes