Optima demo – pobierz za darmo Comarch ERP Optima i testuj przez 60 dni!

Pobierz Comarch Optima demo!

Comarch optima demo oprócz prezentacji systemu jest jedynym sposobem na to aby przekonać się, że system spełnia wszystkie potrzeby i posiada funkcjonalności, których klienci szukają. Zainstalowanie programu pozwala na włączenie wszystkich dostępnych modułów i pełne poznanie systemu.

Comarch optima demo - wersja demo dla firm i biur rachunkowych.
Comarch Optima demo to skuteczny sposób na przetestowania systemu przed zakupem.

Teraz możesz przetestować system przez 60 dni całkowicie za darmo! Tyle czasu wystarczy aby przekonać się, że jest to jeden z najlepszych systemów dla małych i średnich firm, oraz biur rachunkowych. Wersja trial to w pełni funkcjonalny program. Należy jednak pamiętać aby nie wprowadzać dokumentów z datą wystawienia powyżej 60 dni (Spowoduje to zablokowanie systemu). Po dwóch miesiącach pracy na demo Optima przejdzie w tryb tylko do odczytu, jednak użytkownik może zakupić licencje i pracować dalej na wprowadzonych już danych. Nie trzeba nic przeinstalowywać i zmieniać.

Jeżeli masz pytania dotyczące funkcjonalności demo, lub chciałbyś otrzymać ofertę na system to chętnie pomogę w tym zakresie: skontaktuj się ze mną

Pobierz wersję próbną:

Kliknij w baner i przejdź do strony z której pobierzesz wersję demo systemu.

Comarch Optima Demo. Pobierz wszystkie moduły programu i testuj przez 60 dni.
Pobierz Comarch Optima demo na 60 dni! Testuj wszystkie moduły i zdecyduj!

Aktualna wersja programu to Comarch ERP Optima 2017.6.1 która wyszła 21.08.2017. Zapraszam do testowania demo i zapoznania się z ulotką:

Comarch ERP Optima wersja 2017.6.1

 

Wymagania sprzętowe:

Program Comarch ERP Optima to nowoczesna aplikacja, która jest stworzona do pracy w środowisku Windows. Aby zainstalować i uruchomić program należy posiadać odpowiedni sprzęt i oprogramowanie:

  • Procesor: Intel lub AMD min. 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • Dysk: wolne 5 GB
  • OS: Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7 Service Pack 1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2008 R2 Service Pack 1; Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2.
  • Microsoft SQL Server 2008, 2008 R2, 2012, 2014 lub 2016 (wersja Express jest darmowa i instalowana wraz z programem)

W przypadku wersji abonamentowej (wersja w chmurze) jest możliwość pracy na systemie macOS (poprzez przeglądarkę). Zachęcam do zapoznania się z moim artykułem na ten temat.

System Comarch ERP w chmurze wygrał konkurs Best in Cloud 2017 zorganizowany przez Computerworld (w kategorii program ERP w chmurze). Przetestuj demo i sprawdź sam, czy Optima spełnia Twoje oczekiwania.

Pobierz demo systemu Comarch Optima tutaj