Comarch e-sklep vs przejściówki do ERP – Co wybrać?

Comarch e-sklep vs przejściówki do ERP – Co wybrać?

Ostatnio rozmawiałem z Tomkiem Gutkowskim – product menadżerem sklepu internetowego Comarch e-sklep, o tym jak powinien wyglądać porządny moduł sklepu internetowego.

Comarch e-sklep - pełna synchronizacja pomiędzy e-sklepem a systemem Comarch Optima
Pełna synchronizacja pomiędzy Comarch e-sklep a systemem Comarch Optima daje klientowi satysfakcję i bezproblemowość!

Podstawowe pytanie jakie zadałem, to dlaczego warto iść w kierunku rozwiązania, za którym stoi system i producent ERP? Tomek powiedział jedną i chyba najistotniejszą rzecz – Comarch E-sklep ma pełne wsparcie w przypadku synchronizacji z systemem finansowo – księgowym. To bardzo istotny element, który znacznie ułatwia pracę, ba, powoduje, że ta praca jest możliwa i znośna!

Przedsiębiorca, który prowadzi e-biznes, życzy sobie, aby formalności były ograniczone do minimum. Zamówienia internetowe powinny być automatycznie przekształcane na rezerwacje i fakturę w systemie ERP. Praca ręczna po stronie administratora powinna być zredukowana praktycznie do zera. A już zupełnym nieporozumieniem jest jakiekolwiek duplikowanie operacji (co niestety często ma miejsce)

Dlatego też, z tego miejsca zapraszam każdego na webinar „Omnichannel w praktyce” gdzie Tomek w szczegółach opowie o przewagach e-sklepu Comarch i przedstawi w jakim kierunku idzie dzisiejszy e-commerce!

Zapraszam do zapisów na oficjalnej stronie